Čiužinių valymas

Čiužinių valymas – neatsiejama ir esminė jų priežiūros dalis. Čiužiniuose kaupiasi dulkių erkutės, kurios minta negyvos odos ląstelėmis, taip pat prakaitas, kraujas, šlapimas, riebalai ir galiausiai pelėsiai, kuriuos palaiko ši atitinkama terpė.
Tačiau nereikia išsigąsti – čiužinio valymas nėra sudėtinga ar daug laiko reikalaujanti procedūra. Tam esame mes, daugelį metų šioje srityje dirbantys švaros profesionalai. Mūsų tikslas – čiužinių valymas, atitinkantis net ir reikliausių šeimininkų poreikius.

Sausas giluminis valymas pasižymi tuo, kad specialaus antgalio pagalba išdaužomi čiužinyje susikaupę nešvarumai, o tada jie išsiurbiami galingais siurbliais.

Čiužinio plovimas atliekamas su pagalbinėmis anti bakterinėmis priemonėmis, todėl jam prireikia šiek tiek laiko išdžiūti, tačiau taip užtikrinama itin aukštos kokybės valymo procedūra.

Esame pasiruošę atvykti jums tinkamu laiku, padėti išsirinkti tinkamiausią valymo būdą ir pateisinti jūsų lūkesčius. Čiužinių valymas Kaune atliekamas greitai ir kokybiškai.

Kainos:
viengulio čiužinio giluminis valymas: 12€/vnt be PVM.
dvigulio čiužinio giluminis valymas: 20€/vnt be PVM.

Susisiekite