Kiliminės dangos valymas

Kiliminę dangą rekomenduojama reguliariai siurbti (1–2 kartus per savaitę). Valyti dėmes reikia vos tik joms atsiradus, priešingu atveju pridžiuvusi dėmė gali įsisenėti ir ateityje bus sudėtinga ją pašalinti. Tam geriausia naudoti tik patikrintą ir kokybišką valiklį, nes valant prastu valikliu ant dangos likę likučiai trauks prie savęs dulkes ir nešvarumus. Jei danga yra paklota prie lauko įėjimo, reikia naudoti įėjimo- švaros dangas. O tam, kad namuose būtų visiškas higienos ir švaros pojūtis rekomenduotina kartą per metus atlikti ir profesionalų valymą.

Pilnam dangos valymui naudojami šie metodai:

Užpurškiamos valymo priemonės – Išsiurbta danga valoma automatine valymo mašina. Šiu atveju parenkamas tinkamiausias šampūnas. Naudojant valymo šampūną, pirmiausia patalpą kruopščiai išsiurbiame, valoma kiliminė danga neleidžia jai per daug sudrėkti.

Dėmių šalinimas. Mašina ar rankomis užpurškiama speciali chemija, priklausomai nuo dėmės tipo ant kiliminės dangos, tada minkštu šepečiu įtrinama. Purvas sugeriamas, ir galiausiai – siurbimas dulkių siurbliu. Tai yra lengviausias būdas atnaujinti kiliminę dangą, nes mažiau deformuojama dangos struktūra ir patalpa galima pradėti naudotis daug greičiau.

Drėgnas valymas. Specialaus siurblio pagalba kiliminė danga išplaunama su vandeniu ir nusausinama. Po sausinimo paviršius lieka drėgnas ir priklausomai nuo aplinkos drėgmės bei temepratūros pilnai išdžiūsta per 24h.

Kaina: nuo 2,5€/m² be PVM

Susisiekite