Minkštų baldų giluminis plovimas

Minkštų baldų plovimas vyksta keliais etapais: visas baldų paviršius apipurškiamas šiltu vandeniu, vėliau – šampūno ir vandens mišiniu. Sudrėkintą minkštų baldų paviršių paliekamas 15-20 min., kad valymo plovimo priemonės suminkštintų purvą esantį gilesniuose minkštų baldų sluoksniuose. Kokybiškam minkštų baldų giluminiam valymui, plovimui esant reikalui papildomai valomos dėmės, kurios neišsivalo naudojant standartinius baldų valymo plovimo būdus. Purvo dėmės nuo minkštų baldų paviršiaus papildomai valomos rankomis, naudojant baldų valymo plovimo šepetį, skudurėlį , taip pat žinomų gamintojų dėmių valymui plovimui skirtus valiklius.

Paskutinis, labai svarbus minkštų baldų valymo plovimo etapas yra baldų skalavimas. Ekstrakcinio siurblio pagalba medžiaga drėkinama vandeniu kuris tuoj pat išsiurbiamas. Procedūra kartojama kelis, kartais ir keliolika kartų tam, kad minkštuose balduose neliktų valymo plovimo priemonių. Po giluminio minkštų baldų valymo plovimo baldai įgauna malonų kvapą, atsinaujina spalvos.

Minkštus baldus ne tik valome ir plauname, bet ir naikiname šlapimo dėmes, kvapus specialiomis biovalymo ir kvapų naikinimo priemonėmis.

Siekiant kuo ilgiau išlaikyti maksimalią švarą, baldus rekomenduojame impregnuoti. Minkštų baldų impregnavimas padeda apsisaugoti nuo užsiteršimo, dėmių įsiskverbimo į audinio pluoštą ir gerokai palengvina jų valymą bei užtikrina geresnį nešvarumų panaikinimą valymo metu. Taip pat baldų, impregnavimas atlieka anti-statinę funkciją: mažiau limpa pūkai, dulkės, o kasdieninio siurbimo metu palengvina valymą.

Kainos:
minkštų baldų giluminis plovimas: nuo 7€/sėdima vieta be PVM
minkštų baldų impregnavimas: nuo 1.80€/sėdima vieta be PVM
sofos plovimas: nuo 25€/vnt be PVM
kedės plovimas: nuo 4€/vnt be PVM

Susisiekite